Hacı Ali Yılmaz

Yamaç Paraşütü ve Hayat Üzerine…

Home » Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yamaç Paraşütü Fiyatları

Yamaç paraşütü yapmak için iki seçeneğiniz vardır. Yamaç paraşütü eğitimi alabilir ya da  yamaç paraşütü tandem uçuşu yapabilirsiniz.
Yamaç paraşütü pahalı bir spordur. Kanat, Harnes, Yedek Paraşüt, Vario, Uçuşa Özel Bot, Kıyafet ve Eldiven, Telsiz en bilinen yamaç paraşütü malzemeleridir. Bu malzemelerin fiyatı ortalama 3000 Euro civarıdır. Eğitim almak isterseniz, malzeme temini konusunda eğitim aldığınız kurum size yardımcı olacaktır. Yamaç paraşütü eğitim fiyatları kurum ve hocaya göre farklılık göstermekle birlikte 600TL – 2000 TL arasında değişmektedir.
Tercihiniz en kolay yoldan yamaç paraşütü yapmaksa tandem uçuş yapabilirsiniz. Yamaç paraşütü tandem uçuş fiyatları bölgelere göre farklılık göstermektedir. En meşhur yer olan Fethiye Ölüdeniz’de Transfer dahil 180 TL ye, Tekirdağ Uçmakdere’de transfer dahil 100 TL ye, İstanbul Karaburun ve Ormanlı’da transfer hariç 100 TL ye uçabilirsiniz. Uçuş süreleri rüzgar şiddetine bağlı olarak değişse de Ölüdeniz için ortalama 20-25 dakika, Tekirdağ Uçmakdere için ortalama 7-10 Dakika, İstanbul Karaburun ve Ormanlı için ortalama 15-20 dadır.

Sitemizi ziyaret ettiniz mi? www.istanbuldayamacparasutu.com

İstanbulda yamaç paraşütü yapmak için benimle iletişime geçiniz…

Name of author

Name: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Website Apps